top of page

Kilit İnsanlar

Tamamen Profesyonel

UCHB9225.JPG
Screenshot 2021-10-08 at 19-53-35 Av Ece Ergüney ( ecerguney) • Instagram fotoğrafları ve
fx-gs.webp

Merve Öner

Kurucu Yazar

LegalForever bünyesine vizyonu ve enerjisiyle katılan Merve Öner, çiçeği burnunda bir İstanbul Kültür Üniversitesi hukuk fakültesi mezunu olarak deneyim ve bütünlük içerisinde gelişmemizi sağlamıştır.

Av.Ece Ergüney

Kurucu Yazar

Deneyimli, güvenilir, neşeli. Bunlar, iş arkadaşlarımızın ekibimizin bu değerli üyesini tarif ederken kullandıkları sıfatlardan sadece birkaçı. Ece Ergüney, birlikte çalışması gerçekten keyif veren ve sitemizin kurulmasından içerikte geliştirilen fikirlerin oluşumuna kadar destek vermektedir. Oxford'da İnsan Hakları Hukuku üzerine henüz tezini teslim etmiş bir avukattır.

Sacit Kızılkaya

Yazar-Fikir Geliştirici

Kuruluşumuzdan beri bizimle olan B. Demir, ekibin kıdemli üyelerindendir. Yılların tecrübesine dayanan yetenekleri sayesinde kuruluşumuzun büyümesinde ve başarısında çok önemli katkıları olmuştur.

Ekiple Tanışın: Ekiple Tanışın
fx-gs.webp
rs=w 600,h 300,cg true.webp

Ezgi Tuzcu

Yazar- Sosyal Medya Sorumlusu

LegalForever bünyesine taze ve yenilikçi amaçları ile katılan Ezgi Tuzcu,Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olarak sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlarımızı renklendirmektedir.

Ayça İnci

Yazar

Selçuk Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olan yazarımız Ayça İnci, ekibimdeki tek hukuk fakültesi mezunu olmayan üyemiz olsa da, "Suçlu-Mağdur İlişkisinin Sosyolojideki Yeri" adlı yazısıyla gönüllerimizi fethetmiştir.

Ekiple Tanışın: Ekiple Tanışın
bottom of page